o-firmie-dk-energy-fotowoltaika

Nasza historia

Korzystając z urządzeń przetwarzających energię słoneczną na elektryczną, dajemy szansę naszym klientom na większe oszczędności w gospodarstwie domowym, a przy tym zdrowsze środowisko. Kompleksowe instalacje fotowoltaiczne wykonywane przez naszą firmę, pozwolą Ci zapomnieć o rachunkach za prąd. Podniosą Twój komfort życia, zmieniając dotychczasowy system grzewczy na nowoczesny i ekologiczny, w pełni korzystający z twojej własnej elektrowni słonecznej.

Nasz zespół składa się z młodych i ambitnych ludzi, którzy posiadają pod 6-letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Z zainteresowania do odnawialnych źródeł energii oraz dbania o środowisko naturalne, zrodziła się u nas pasja. Wykonywane przez nas instalację, cechują się dużą starannością oraz jakością wykorzystywanych komponentów. Dzięki nieszablonowemu podejściu do klienta każda montowana przez nas instalacja traktowana jest w pełni indywidualnie i dobierana pod konkretne wymagania klienta.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego zachęcamy do skorzystania z Darmowej Wyceny na Montaż instalacji fotowoltaicznej, tak abyśmy mogli dopasować idealne rozwiązania pod potrzeby klienta. Naszym celem jest pełna satysfakcja klienta!

Scroll to Top
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Akceptuje!